rhy.fi
Suurpetoyhdysmiehet

NÄILLE ALLAOLEVILLE HENKILÖILLE VOIT ILMOITTAA HAVAINTOSI ILVEKSEN, SUDEN TAI KARHUN JÄLJISTÄ TAI NÄKÖHAVAINNOISTA. APUA SAAT MYÖS JOS ET TUNNISTA JÄLKIÄ!




Viitamäki Petri   Karhunkorpi 040-5014388    petri.viitamaki@kolumbus.fi

Heikkilä Jussi    Karhnkorpi 0400-811139      jussi.heikkila@hotmail.fi

Liede Jorma          Karhunkorpi    050-4079400

Kaltiokumpu Väinö  Rajamäki 050-557428

Hillberg Juha            Klaukkala 0400-717000  jussi.hillberg@gmail.com


Nieminen Mikko       Kyläjoki  050-3527640    mikko7687@hotmail.com

Kumpulainen Jukka Kyläjoki 050-5742877     j.a.kumpulainen@gmail.com

Mustonen Jyrki        Lepsämä 0400-595740  mustonen_jyrki@hotmail.com

Lukkarinen Olli         Lepsämä 040-7418715  olli.lukkarinen@storaenso.com

Hara Antero              Metsäkylä  050-5221962   antero.hara@pp.inet.fi

Lehmusvaara Pentti Nukari   050-3017290  pentti.lehmusvaara@elisanet.fi

Paulanto Simo           Nukari     044-2701530   rrpky@suomi24.fi

Rinnekari Hannu      Nummenpää 0405836358   tuula.rinnekari@kolumbus.fi

Tuominen Markku     Nurmijärvi 040-5664514   markku.e.tuominen@poliisi.fi

Nylund Tommi            Palojoki    040-5561637   nurmijarvi@rhy.riista.fi


Sali Pentti                    Perttula    040-8669352

Jussila Jari                 Perttula     050-5290717    jari.a.jussila@gmail.com

Lindström Jarmo      Suomies   050-4568128  jarmo.lindstrom@rta-yhtiöt.fi

Lindström Ossi          Suomies  0400-809544 

Tapper Tapani           Röykkä    0400-911064  tapani.tapper@kone.com


 

Tämä sivusto on osa rhy.fi -palvelua